Mercedes Klasa S 350

Auto VIP 5 osobowe

Mercedes Klasa S 350

Mercedes S Klasa 350 diesel 4matic

Oferujemy Państwu wynajęcie na Ślub oraz inne imprezy okolicznościowe wraz z miłym i stosownie ubranym kierowcą. Przewozy VIP. Transfery lotniskowe. Oferujemy najem Mercedesa S 350 skrzynia automatyczna 4matic.

Mercedes klasa S 350 to luksusowy samochodów, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Limuzyna ta posiada piękne kształty i bogate wyposażenie, które sprawi, że kierowca poczuje się wyjątkowo. Automatyczna skrzynia 4matic zapewni najwyższy komfort jazdy. Model ten jest doskonale wyciszony, dzięki czemu kierowcę nie rozpraszają żadne dźwięki z zewnątrz. Bogate wyposażenie wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawia, że z tego samochodu nie chce się wysiadać.

Limuzyna ta doskonale nadaje się jako auto na wyjazd służbowy w sprawach biznesowych, wyjazd z ukochaną osobą na romantyczny weekend lub do codziennego użytkowania. Niesamowity komfort jazdy sprawia, że podróż staje się samą przyjemnością zarówno dla kierowcy, jak i współpasażerów. Możliwość wynajęcie tego modelu na wynajem krótko- lub długoterminowy sprawia, że każdy może poczuć się wyjątkowo i luksusowo chociaż przez kilka dni. Auto to będzie świetnym pojazdem, którym Młoda Para może podjechać do ślubu i z pewnością zachwyci tym wszystkich gości.

Powrót do oferty

CENNIK

1-3 dni 4-14 dni 15-31 dni miesiąc Limit Kaucja
od 500zł od 400zł od 300zł od 7500zł 4500km/miesiąc 5000zł

Masz Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każego klienta.

Telefon

+48 508-097-449

E-mail

twichowski@op.pl