O Firmie

Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Szanowni Państwo

Specjalizujemy się w wynajmie busow i samochodów osobowych w okresie krótko i długoterminowym. Naszymi kontrahentami są firmy, jak i osoby fizyczne. Posiadamy auta którymi można swobodnie poruszać się po całym kraju oraz Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wypożyczenia samochodu, auta są czyste, zadbane, zatankowane i klimatyzowane.

Dla komfortu naszych klientow możemy podstawić auto w dowolnie wybranym miejscu na terenie Warszawy i okolic, jak również można odebrać je bezpośrednio od nas w Nowym Dworze Mazowieckim. Istnieje również możliwość wynajmu auta z kierowcą.

Dla firm polecamy wynajem długoterminowy, który jest wygodną formą korzystania z samochodu bez potrzeby załatwiania wielu formalności związanych z zakupem, ubezpieczeniem czy rejestracją auta. Bez inwestowania większych środków finansowych jak w przypadku zakupu nowego auta otrzymują Państwo do swojej dyspozycji samochód, który od razu może zacząć pracować. Zapewniamy obsługę techniczną oraz polisę OC, AC, NNW i Assistance.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź oferty indywidualnej pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Masz Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każego klienta.

Telefon

+48 508-097-449

E-mail

twichowski@op.pl